Доброго дня !Багато писати не буду ,відпочивав у Ізраілі ,все добре ,країна чудова,Олена дуже профісійно підібрала г ,отель ,неначе сама …
Доброго дня !Багато писати не буду ,відпочивав у Ізраілі ,все добре ,країна чудова,Олена дуже профісійно підібрала г ,отель ,неначе сама …